Mapa serwisu

Uwaga! Zmiana siedziby WOKISS

Uprzejmie informujemy, że WOKiSS wyprowadza się z obecnej siedziby przy ul. Wawrzyniaka 37.
Od dnia 4.06.2018 roku Stowarzyszenie będzie funkcjonowało w budynku mieszczącym się w niedalekiej odległości od obecnej lokalizacji, przy ul. Sienkiewicza 22. Sale wykładowe i biura będą mieściły się na 4 piętrze.

Poniżej załączamy zdjęcie budynku z zewnątrz i mapę, ze wskazaniem nowej siedziby.

 

W związku z powyższym adres korespondencyjny Stowarzyszenia ulega zmianie na:

Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych,

ul. Sienkiewicza 22,
60-818 Poznań.

Pozostałe dane kontaktowe tj. adresy e-mail do biura i pracowników oraz numery telefonów pozostają takie same.

Jednocześnie informujemy, że w okresie od dnia 28.05.2018r. do dnia 1.06.2018r. mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w kontaktach z pracownikami, którzy będą zaangażowani w przeprowadzkę.
Ponadto w dniu 29.05.2018r. nastąpi całkowite wyłączenie kanałów kontaktowych tj. serwerów i centrali telefonicznej (cały dzień). Niemożliwy będzie kontakt z pracownikami poprzez telefon czy e-mail, dyżury prawników przypadające
w tym dniu zostaną odwołane. Oznacza to także brak możliwości korzystania z serwisu eWOKiSS (serwis będzie funkcjonował bez części transakcyjnej).

Prosimy Państwa, aby wszelkie sprawy do załatwienia których potrzebny jest bezpośredni kontakt z pracownikami czy też wykorzystywana jest platforma (zapisy na szkolenia, pobranie materiałów szkoleniowych czy zaświadczeń) zrealizować do dnia 28.05.2018r. lub odłożyć do dnia 4.06.2018r.

Dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzka do nowego biura wiązała się z jak najmniejszą liczba utrudnień, jednakże mamy świadomość, iż pewnych problemów nie sposób będzie uniknąć. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość oraz rozpropagowanie tej informacji.

 Orginał Pisma do pobrania (PDF)

Z poważaniem

 Maciej Kozik

Dyrektor

Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych ul. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań, tel. +48 61 8475422 e-mail: office@wokiss.pl
Copyright 2012 WOKISS