Mapa serwisu

Uwaga! Zmiany w zakresie działalności szkoleniowej WOKiSS

Szanowni Państwo!

W związku z pandemią koronawirusa ogłoszoną na terenie naszego kraju oraz decyzją Rządu RP o zamknięciu wszystkich jednostek oświatowo-kulturalnych Zarząd WOKiSS przypomina, że do odwołania zawieszona zostaje działalność szkoleniowa WOKiSS.

Oznacza to, że nie odbywają się szkolenia stacjonarne jak również nie odbędzie się planowany w dniach 16-17 kwietnia Klub Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów Miast i Starostów oraz nie odbędzie się planowany w dniach 23-24 kwietnia Klub Informatyka Samorządowego. Nie zostanie także uruchomiona w trybie stacjonarnym kolejna edycja kursu Służba przygotowawcza dla urzędników samorządowych.

Jednocześnie przypominamy, że kwietniowy zjazd Klubu Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów Miast i Starostów miał zostać połączony z Walnym Zgromadzeniem WOKiSS, co w zaistniałej sytuacji oznacza, że termin Walnego Zgromadzenia także jest anulowany.

 

Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych ul. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań, tel. +48 61 8475422 e-mail: office@wokiss.pl
Copyright 2012 WOKISS